Kies jou land of streek.

Close
Teken in registreer E-pos:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

Veseloptika - Transceiver Modules

Aanbevole Vervaardigers

Finisar Corporation
- Finisar Corporation (NASDAQ: FNSR) is 'n wêreldwye tegnologie-leier vir optiese subsystemen en komponente wat hoëspoed-, video- en data-kommunikasie vir telekommunikasie-, netwerk-, berging-, draadlose en kabeltelevisie-toepassings moontlik maak. Vir 25 jaar het Finisar kritiese optiese tegnolog...besonderhede
  • FTLX8573D3BTL FTLX8573D3BTL Finisar Corporation beskrywing:TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
  • FTLX1475D3BNL FTLX1475D3BNL Finisar Corporation beskrywing:TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
  • FTLD10CE1C FTLD10CE1C Finisar Corporation beskrywing:TXRX OPT CXP 12.5GB/S
  • FTLF1419P1BCL FTLF1419P1BCL Finisar Corporation beskrywing:TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Formerica Optoelectronics Inc.
- Formerica Optoelectronics Inc. is 'n toonaangewende vervaardiger van 100 Gb / s, 40 Gb / s, 25 Gb / s en 10 Gb / s optiese transceivers, sowel as 16 Gb / s Fibre Channel / SAS en Optical Bypss Modules. Hulle bied wêreldklas optiese oplossings vir datacenters, onderneming IT, industriële beheer, ...besonderhede
  • TAS-A1TH1-P11 TAS-A1TH1-P11 Formerica Optoelectronics Inc. beskrywing:SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
  • TQS-Q14H9-J82 TQS-Q14H9-J82 Formerica Optoelectronics Inc. beskrywing:TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
  • TSD-S2AA1-D11 TSD-S2AA1-D11 Formerica Optoelectronics Inc. beskrywing:TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
  • TSP-S2CH1-C11 TSP-S2CH1-C11 Formerica Optoelectronics Inc. beskrywing:TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Avago Technologies (Broadcom Limited)
- Broadcom Beperk is 'n gediversifiseerde globale halfgeleierleier wat op 50 jaar van innovasie, samewerking en ingenieurswese uitnemendheid gebou is. Broadcom se omvattende produkportefeulje dien verskeie toepassings binne vier primêre eindmarkte: bedrade infrastruktuur, draadlose kommunikasie, on...besonderhede
  • AFBR-5972EZ AFBR-5972EZ Avago Technologies (Broadcom Limited) beskrywing:TXRX FAST ETHERNET POF
  • AFBR-5805AZ AFBR-5805AZ Avago Technologies (Broadcom Limited) beskrywing:TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
  • AFBR-5803ATZ AFBR-5803ATZ Avago Technologies (Broadcom Limited) beskrywing:TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP
  • AFBR-5805Z AFBR-5805Z Avago Technologies (Broadcom Limited) beskrywing:TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
FIT (Foxconn Interconnect Technology)
- Foxconn Interconnect Technology (FIT) Beperk fokus op die ontwikkeling, vervaardiging en bemarking van elektroniese en opto-elektroniese transceivers, verbindings, antennas, akoestiese komponente, kabels en modules vir toepassings in rekenaars, kommunikasietoerusting, verbruikerselektronika, motor...besonderhede
  • AFCT-5179AZ AFCT-5179AZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) beskrywing:TXRX 125MBD DUPLEX BLACK SC 1X9
  • AFCT-5961ATLZ AFCT-5961ATLZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) beskrywing:TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X5
  • AFBR-57R6AEZ AFBR-57R6AEZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) beskrywing:TXRX OPT SFP QUAD RATE
  • AFBR-5710ALZ AFBR-5710ALZ FIT (Foxconn Interconnect Technology) beskrywing:TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
2,113 related products
TAS-A1TH1-P11
TAS-A1TH1-P11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: SFP+, 8G FIBRE CHANNEL , 0 70DEG
Op voorraad: 2398 pcs
Aflaai: TAS-A1TH1-P11.pdf
RFQ
FTLX8573D3BTL
FTLX8573D3BTL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Op voorraad: 1286 pcs
Aflaai: FTLX8573D3BTL.pdf
RFQ
TQS-Q14H9-J82
TQS-Q14H9-J82
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX QSFP28 100GBPS 850NM
Op voorraad: 233 pcs
Aflaai: TQS-Q14H9-J82.pdf
RFQ
TSD-S2AA1-D11
TSD-S2AA1-D11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX SFP 1.25GBPS 1310NM
Op voorraad: 2450 pcs
Aflaai: TSD-S2AA1-D11.pdf
RFQ
AFBR-5972EZ
AFBR-5972EZ
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX FAST ETHERNET POF
Op voorraad: 3590 pcs
Aflaai: AFBR-5972EZ.pdf
RFQ
FTLX1475D3BNL
FTLX1475D3BNL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Op voorraad: 808 pcs
Aflaai: FTLX1475D3BNL.pdf
RFQ
AFBR-5805AZ
AFBR-5805AZ
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
Op voorraad: 2684 pcs
Aflaai: AFBR-5805AZ.pdf
RFQ
TSP-S2CH1-C11
TSP-S2CH1-C11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Op voorraad: 2685 pcs
Aflaai: TSP-S2CH1-C11.pdf
RFQ
AFBR-5803ATZ
AFBR-5803ATZ
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP
Op voorraad: 2710 pcs
Aflaai: AFBR-5803ATZ.pdf
RFQ
AFCT-5179AZ
AFCT-5179AZ
vervaardigers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
beskrywing: TXRX 125MBD DUPLEX BLACK SC 1X9
Op voorraad: 1457 pcs
Aflaai: AFCT-5179AZ.pdf
RFQ
FTLD10CE1C
FTLD10CE1C
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX OPT CXP 12.5GB/S
Op voorraad: 153 pcs
Aflaai: FTLD10CE1C.pdf
RFQ
FTLF1419P1BCL
FTLF1419P1BCL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX OPT SFP 2 GB/S 1310NM
Op voorraad: 624 pcs
Aflaai: FTLF1419P1BCL.pdf
RFQ
AFCT-5961ATLZ
AFCT-5961ATLZ
vervaardigers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
beskrywing: TXRX OPT SM SONET OC3/SDH 2X5
Op voorraad: 1500 pcs
Aflaai: AFCT-5961ATLZ.pdf
RFQ
TSD-S7CH1-C11
TSD-S7CH1-C11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Op voorraad: 2658 pcs
Aflaai: TSD-S7CH1-C11.pdf
RFQ
FTLX1475D3BCL
FTLX1475D3BCL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR
Op voorraad: 934 pcs
Aflaai: FTLX1475D3BCL.pdf
RFQ
FCLF8520P2BTL
FCLF8520P2BTL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M
Op voorraad: 1487 pcs
Aflaai: FCLF8520P2BTL.pdf
RFQ
TQS-Q14B9-DCQ
TQS-Q14B9-DCQ
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: QSFP28, 100GBASE-PSM4, 2KM, 0 60
Op voorraad: 146 pcs
Aflaai: TQS-Q14B9-DCQ.pdf
RFQ
OBM-D3DH2-F01
OBM-D3DH2-F01
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: OPTICAL BYPASS MODULE, 100GBASE-
Op voorraad: 21 pcs
Aflaai: OBM-D3DH2-F01.pdf
RFQ
FTLX1471D3BCV
FTLX1471D3BCV
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX SFP+ SGL 1310NM
Op voorraad: 767 pcs
Aflaai: FTLX1471D3BCV.pdf
RFQ
AFBR-5805Z
AFBR-5805Z
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9
Op voorraad: 2625 pcs
Aflaai: AFBR-5805Z.pdf
RFQ
OBM-B1CH4-P01
OBM-B1CH4-P01
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: OPTICAL BYPASS MODULE, 10GBASE-S
Op voorraad: 100 pcs
Aflaai: OBM-B1CH4-P01.pdf
RFQ
FTLF8524P2BNL
FTLF8524P2BNL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX OPT SFP 4 GB/S 850NM
Op voorraad: 1575 pcs
Aflaai: FTLF8524P2BNL.pdf
RFQ
FMFIBER-SFP-2K
FMFIBER-SFP-2K
vervaardigers: Red Lion Controls
beskrywing: SFP TXRX MULTIMOOD 1310LED 2KM
Op voorraad: 708 pcs
Aflaai: FMFIBER-SFP-2K.pdf
RFQ
FTL-1419-3D
FTL-1419-3D
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX OPT GBIC 1 GB/S 1310NM
Op voorraad: 287 pcs
Aflaai: FTL-1419-3D.pdf
RFQ
TSP-S1CH1-C11
TSP-S1CH1-C11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX SFP 1.25GBPS 850NM
Op voorraad: 3163 pcs
Aflaai: TSP-S1CH1-C11.pdf
RFQ
TQS-Q1LH9-2CA
TQS-Q1LH9-2CA
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX QSFP+ 40GBPS 850NM
Op voorraad: 987 pcs
Aflaai: TQS-Q1LH9-2CA.pdf
RFQ
TPP5XGFLRC000E2A
TPP5XGFLRC000E2A
vervaardigers: Affinity Medical Technologies - a Molex company
beskrywing: 10GBE LR SFP+
Op voorraad: 725 pcs
Aflaai: TPP5XGFLRC000E2A.pdf
RFQ
AFBR-5903EZ
AFBR-5903EZ
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX ETHERNET 125MBD MMF 2X5
Op voorraad: 2086 pcs
Aflaai: AFBR-5903EZ.pdf
RFQ
AFBR-57R6AEZ
AFBR-57R6AEZ
vervaardigers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
beskrywing: TXRX OPT SFP QUAD RATE
Op voorraad: 2763 pcs
Aflaai: AFBR-57R6AEZ.pdf
RFQ
SFP-GLX/LC-10E
SFP-GLX/LC-10E
vervaardigers: B+B SmartWorx, Inc.
beskrywing: MOD 1000-LX SINGLE-MODE 10KM SFP
Op voorraad: 661 pcs
Aflaai: SFP-GLX/LC-10E.pdf
RFQ
AFBR-5710ALZ
AFBR-5710ALZ
vervaardigers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
beskrywing: TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH
Op voorraad: 2464 pcs
Aflaai: AFBR-5710ALZ.pdf
RFQ
SFF-8513-M1113-22E-N
SFF-8513-M1113-22E-N
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: SFF HYBRID, 100BASE, 2KM, -40 85
Op voorraad: 2347 pcs
Aflaai: SFF-8513-M1113-22E-N.pdf
RFQ
FTLF8526P3BNL
FTLF8526P3BNL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+
Op voorraad: 1738 pcs
Aflaai: FTLF8526P3BNL.pdf
RFQ
FCLF8521P2BTL
FCLF8521P2BTL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M
Op voorraad: 1390 pcs
Aflaai: FCLF8521P2BTL.pdf
RFQ
AFBR-59SMI2Z
AFBR-59SMI2Z
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: 250 MBD TRANSCEIVER POF, SMI
Op voorraad: 2816 pcs
Aflaai: AFBR-59SMI2Z.pdf
RFQ
TSD-S1KH1-A1G
TSD-S1KH1-A1G
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: TXRX SFP 4.25GBPS 850NM
Op voorraad: 2405 pcs
Aflaai: TSD-S1KH1-A1G.pdf
RFQ
AFBR-5805TZ
AFBR-5805TZ
vervaardigers: Avago Technologies (Broadcom Limited)
beskrywing: TXRX ATM SONET OC3 3V ST 1X9
Op voorraad: 2797 pcs
Aflaai: AFBR-5805TZ.pdf
RFQ
FTLF1721P1BCL
FTLF1721P1BCL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX SFP 2.67GB/S 3.3V 1310NM
Op voorraad: 386 pcs
Aflaai: FTLF1721P1BCL.pdf
RFQ
SFP-1GBT-09
SFP-1GBT-09
vervaardigers: Bel
beskrywing: TXRX SFP 1.25GBPS COPPER SYNCE
Op voorraad: 1073 pcs
Aflaai: SFP-1GBT-09.pdf
RFQ
FTL4E1QE1C
FTL4E1QE1C
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: XCVR QSFP 40KM 40GBASE-ER4 4X10G
Op voorraad: 19 pcs
Aflaai: FTL4E1QE1C.pdf
RFQ
FTLF8524E2GNL
FTLF8524E2GNL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX OPT SFF 4 GB/S 850NM
Op voorraad: 1630 pcs
Aflaai: FTLF8524E2GNL.pdf
RFQ
FTLX2071D333
FTLX2071D333
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: OPT TXRX 1271/1331NM DFB SFP+ LC
Op voorraad: 618 pcs
Aflaai: FTLX2071D333.pdf
RFQ
FTLF1621P1BCL
FTLF1621P1BCL
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: IC TXRX OPT SFP 2GB/S 1550NM
Op voorraad: 339 pcs
Aflaai: FTLF1621P1BCL.pdf
RFQ
BB-808-38201
BB-808-38201
vervaardigers: B+B SmartWorx, Inc.
beskrywing: FIBER OPTIC TXRX SFP LC
Op voorraad: 1792 pcs
Aflaai: BB-808-38201.pdf
RFQ
TSP-S1CB1-K11
TSP-S1CB1-K11
vervaardigers: Formerica Optoelectronics Inc.
beskrywing: SFP, 1000BASE-EX, 40KM, 0 70DEGC
Op voorraad: 1025 pcs
Aflaai: TSP-S1CB1-K11.pdf
RFQ
AFCT-5715LZ
AFCT-5715LZ
vervaardigers: FIT (Foxconn Interconnect Technology)
beskrywing: TXRX OPT SFF PLUGGABLE STD DMI
Op voorraad: 1669 pcs
Aflaai: AFCT-5715LZ.pdf
RFQ
FTL410QD2C
FTL410QD2C
vervaardigers: Finisar Corporation
beskrywing: TXRX VCSEL 4X10.5G PAR ARRAY
Op voorraad: 307 pcs
Aflaai: FTL410QD2C.pdf
RFQ
1061086004
1061086004
vervaardigers: Affinity Medical Technologies - a Molex company
beskrywing: CONN SMI LONG BODY 50PCS/PKG
Op voorraad: 372 pcs
Aflaai: 1061086004.pdf
RFQ
2,113 related products